logo

Jaunumi

Sazinies ar mums

Qingdao Shendun Ūdensizturīgs Technology Co, Ltd

  • + 86-532-66723995

  • + 86-632-66727799

  • waterproof2017@126.com

  • waterproofmembranes.net

dalīties

Lielākais piemērošanu hidroizolācijas membrānas

Nov 03, 2017

Qingdao shendun ūdensnecaurlaidīgs membrānas uzņēmumsAtrodas valsts augsta un jaunu rūpniecības rajona Qingdao. Ķīnā top 500 uzņēmumu Ķīnas celtniecības materiāli,ir ražošanas, pētniecības, pārdošanas un būvniecības vienā no specializētas pētniecību balstītie hidroizolācijas materiāli uzņēmumiem.

Uzceltniecības un būvniecības nozares tirgus pieaugums ir viens no galvenajiem vadītājiem šajā tirgū. Aizvien vairāk izmanto hidroizolācijas membrānas, atkritumu apsaimniekošanu un ūdens apstrādes programmās ir tālāk braukšanas hidroizolācijas membrānas tirgus visā pasaulē. Shendun ūdensnecaurlaidīgs uzņēmums sniedz labākās kvalitātes produkts jums un ceram sadarboties ar jums.

Jumta un sienas ir lielākais hidroizolācijas membrānas, visā pasaulē. Augošajām nozarēm lietotāja jaunās nācijas, piemēram Ķīna un Indija un energoefektivitāte ir tikai daži no vadītājiem un hidroizolācijas membrānu tirgū. Hidroizolācijas membrānas TPO piemēram, PVC un HDPE ir paredzams, ka augsts pieprasījums to atbilstīgajāslietojumprogrammām. PVC bija viens no galvenajiem patēriņa hidroizolācijas membrānas 2014. PVC ievērojamām priekšrocībām arī lielisks laika apstākļi izolācijas, viegla uzstādīšana, priekšnieks siltuma pretestību īpašības, un ir gaismas svara. 

Ūdensizturīgs membrāna būs izstrādāt ļoti ātrs veids, kā nākotnē.Šie produkti ir ievērojamu veiktspēju par saprātīgu cenu un augstāko kvalitāti.


Saistītās ziņas
Mūsu produktu
Hidroizolācijas membrānas
Hidroizolācijas aprīkojums
Hidroizolācijas sveķi
Informācijas centrs
Mūsu vēsture
Mūsu sertifikātu
Mūsu pakalpojumu
Kontaktinformācija

No.32 Siyuan Road High Tech rūpniecības attīstības zonu, Shandong Qingdao

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Autortiesības © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Visas tiesības aizsargātas.