logo

Jaunumi

Sazinies ar mums

Qingdao Shendun Ūdensizturīgs Technology Co, Ltd

  • + 86-532-66723995

  • + 86-632-66727799

  • waterproof2017@126.com

  • waterproofmembranes.net

dalīties

Videi draudzīgu hidroizolācijas materiāli un sistēmas turpmākās attīstības stāvokli

Jul 25, 2017

Sakarā ar advent no stipra vēso gaisu, ziemeļos ir tagad vairāk saldētu, aukstums, smiltis. Amerikas Savienotajās valstīs, ar enerģijas taupīšanas TPO vides aizsardzības ūdensnecaurlaidīgs materiāls, EPDM hidroizolācijas membrānu un stādīšanas jumta sistēma ievērojami pārsniedza ūdensnecaurlaidīga materiāliem tradicionālo tendence

Šodien no "devīto Ķīnas starptautisko jumta un ēkas hidroizolācijas tehnoloģiju izstāde" saprotot, ka urbanizācijas procesu un uzlabot tautas dzīves videi ūdensnecaurlaidīga materiāliem reportieris standartiem, tautas vides prasības, stingrākas, videi draudzīgu ūdensizturīgs materiāls arī attīstās uz šo tendenci. un sērijas produktus no ASV Carlyle ūdensnecaurlaidīgs sistēma ar tās enerģijas taupīšanas vides priekšrocības, jo izstāde piesaistīja lielu skaitu skatītāju pieturas.

Dienvidu daļa ar Ķīnu, it īpaši Guangdong Province un Hainan Province, ietekmē tropu un subtropu klimats, kas ir augsta temperatūra un lietains stāvoklī visu gadu. Ziemeļos ir vairāk saldētu, aukstums, smiltis.

Tas prasa ūdensnecaurlaidīga materiāliem un darbuzņēmējiem ražotāja hidroizolācijas darbi piemērot tādu pašu hidroizolācijas materiālu un vienu un to pašu darba metodi visās jomās. Amerikas Savienotajās valstīs, ar enerģijas taupīšanas TPO vides aizsardzības ūdensnecaurlaidīga materiāliem, EPDM vides aizsardzības ūdensnecaurlaidīga materiāliem un stādīšanas jumta sistēma ir ievērojami pārsniedzis ūdensnecaurlaidīgs rullis tradicionālās tendences.


Saistītās ziņas
Mūsu produktu
Hidroizolācijas membrānas
Hidroizolācijas aprīkojums
Hidroizolācijas sveķi
Informācijas centrs
Mūsu vēsture
Mūsu sertifikātu
Mūsu pakalpojumu
Kontaktinformācija

No.32 Siyuan Road High Tech rūpniecības attīstības zonu, Shandong Qingdao

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Autortiesības © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Visas tiesības aizsargātas.