logo

Jaunumi

Sazinies ar mums

Qingdao Shendun Ūdensizturīgs Technology Co, Ltd

  • + 86-532-66723995

  • + 86-632-66727799

  • waterproof2017@126.com

  • waterproofmembranes.net

dalīties

Ūdensnecaurlaidīga poliuretāna pārklājuma celtniecības tehnoloģija

Jul 25, 2017

1. Pamatne Virsmas tīrīšana: ar dzelzs lāpstiņu, slotu un citiem instrumentiem celtniecības atkritumu aizvākšanai, piemēram, traipu gadījumā ir nepieciešama šķīdinātāja tīrīšana, zarnakos ir bojājumi vai smilšu parādīšanās, ir nepieciešams jauns remonts.

2. Ja vajadzīgs, ūdens āda ir lieliska ūdensnecaurlaidīga krāsa un ūdens un ādas samitrinošs pulveris atbilstoši 2: 0.7: 1 proporcijai (masas attiecība), lai iemaisītu vircas veidā, vienmērīgi tīrot zobu līmeni.

3. Materiāla sagatavošana: Pēc primārās apstrādes līdzekļa (ja tāda ir) žāvēšana, 6 ~ 8% ūdens āda būs lieliski atbilstoša pulvera un daudzumu ūdens samaisīs vircos, šī virca ūdenī būs lielisks ūdensnecaurlaidīgs pārklājums, vienmērīgi samaisot maisījumu pēc Skrāpēšana vai tieši ūdens daudzums ūdenī ūdeņos lielisks ūdensnecaurlaidīgs pārklājums spēcīgā sajaukšanā var tikt pārklāts ar skrāpējumiem.

4. Nogulsnes nostiprinošā apstrāde: Saskaņā ar specifikācijas prasībām projekta mezglu daļām (piemēram, Yin un Yang leņķis, pēc tam, kad ielej jostas, konstrukcijas šuves, saknes, ūdens muti utt.), Lai pastiprinātu apstrādi.

5. Liela mēroga slāņa pārklājuma ūdens āda lielisks ūdensnecaurlaidīgs pārklājums: horizontālais un virziena slānis ūdens pārklājumu un nokasīšanas ādu lielisks ūdensnecaurlaidīgs, iepriekšējais pārklājuma galda sausa, bet smags darbs (parastos apstākļos starp diviem slāņiem 8-12 Stundas), lai norādītu uz kontaktu, kas nav saistīts, pēc pārklājuma uzbūves. Slāņainā slāņa pārklājumam jāpievērš uzmanība mērenam spēkam, nav noplūdes apakšā, nav uzkrāties. Ieteicamā deva: plēves biezums 1,5 ~ 2,0 mm, ūdens āda Lieliska ūdensnecaurlaidīga pārklājuma deva 1,8 ~ 2,5 kg / m2.

6. Ūdensnecaurlaidīgs slāņa galva: Ūdens ādas virsmas pārklājums, kas tiek izmantots vairāk nekā aizzīmogots ar suku vai blīvējumu.

7. Organizācijas pieņemšana.


Saistītās ziņas
Mūsu produktu
Hidroizolācijas membrānas
Hidroizolācijas aprīkojums
Hidroizolācijas sveķi
Informācijas centrs
Mūsu vēsture
Mūsu sertifikātu
Mūsu pakalpojumu
Kontaktinformācija

No.32 Siyuan Road High Tech rūpniecības attīstības zonu, Shandong Qingdao

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Autortiesības © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Visas tiesības aizsargātas.