logo

Jaunumi

Sazinies ar mums

Qingdao Shendun Ūdensizturīgs Technology Co, Ltd

  • + 86-532-66723995

  • + 86-632-66727799

  • waterproof2017@126.com

  • waterproofmembranes.net

dalīties

Iekštelpu ūdensizturīgo pārklājumu klasifikācija

Jul 25, 2017

Elastīga java: emulsijas un javas attiecība ir 5: 4, ar elastīgumu, pat ja pamata deformācijas plaisas neietekmē ūdensnecaurlaidību. Plašāk izmantota metopa un zemes virsmai, to nevar izmantot virspusē, piemēram, ūdenī, ja ūdensnecaurlaidība nedarīja labus rezultātus, ir infiltrācija, ir ļoti viegli iesaiņot skalošanu. Cena: 300-500 juaņa / barelu, barelu 18 kg. Elastīgajai javai ir arī silikona tipa ūdensnecaurlaidīgu pārklājumu klase, pieder pie augstas kvalitātes elastīga javas, elastīga spriedze un elastība ir ļoti laba, bet cena 600 juaņu / barelu, dārgāka, ļoti reti sastopama tirgū.

Akrila esteris: tiek izmantots tīrs šķidrums, atvērts vāks. Ūdens var sajaukt ar zemi, to ir viegli savienot ar atstarpi, veidojot cietu ūdensnecaurlaidīgu slāni, labāku ūdensizturību nekā elastīgā java. Pēc skalošanas, mums ir jādara virsmas apstrāde, piemēram, nap vai celšanas smiltis, lai palielinātu berzi, viegli iestrādāt ķieģeļus. Pateicoties labajai ūdensnecaurlaidībai, elastīgā java un akrila esteris ir piemēroti ilgākai iegremdēšanai apkārtējā vidē. Cena: 300-500 juaņa / barelu, barelu 18 kg.

Vienkomponentu poliuretāns: gan telpā, gan ārpus tā, otas ir ļoti biezas, apmēram 3 mm, elastīgs spriegums ir vairāk nekā 300%, ļoti elastīgs, jebkurš substrāta plaisāšana neradīs plaisu, ūdensizturība ir vislabākā. Lai gan drošību var kontrolēt kolonnas vides prasībās, bet šāda veida ūdensnecaurlaidīga pārklājuma smarža, vispārējos cilvēkus ir grūti pieņemt, un ļoti individuāli ekoloģiskie raksturlielumi nav standarta. Poliuretāns ir gumijas līdzīgs, ļoti biezs, konstrukcijai nepieciešams izmantot skrāpi, ļoti darbietilpīgs, sarežģītāks. Pēc tīrīšanas pārklājuma ir jāveic virsmas apstrāde, gruntēšana vai smiltis, lai palielinātu berzi, viegli iestrādāt ķieģeļus. Cena: 500 juaņa / barelu, kauss - 18 kg.


Saistītās ziņas
Mūsu produktu
Hidroizolācijas membrānas
Hidroizolācijas aprīkojums
Hidroizolācijas sveķi
Informācijas centrs
Mūsu vēsture
Mūsu sertifikātu
Mūsu pakalpojumu
Kontaktinformācija

No.32 Siyuan Road High Tech rūpniecības attīstības zonu, Shandong Qingdao

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Autortiesības © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Visas tiesības aizsargātas.