logo

Jaunumi

Sazinies ar mums

Qingdao Shendun Ūdensizturīgs Technology Co, Ltd

  • + 86-532-66723995

  • + 86-632-66727799

  • waterproof2017@126.com

  • waterproofmembranes.net

dalīties

TRO ūdensnecaurlaidīgās membrānas priekšrocības no Shendun

Nov 09, 2017

Kādas ir TPO ūdensnecaurlaidīgā materiāla priekšrocības? Tālāk ir minētas dažas lietas par TPO izturīgajiem ūdensnecaurlaidīgajiem materiāliem:


EPDM un PVC īpašības ir iekļautas TPO hidroizolācijas spolē, kuras pretestība ir bijuša, zemais mīkstuma pakāpe un pēdējo metināmība. Atšķirībā no tradicionālajām plastmasām šis materiāls parāda lielu elastību istabas temperatūrā un var veidot tāpat kā plastmasa augstās temperatūrās.


TPO ūdensnecaurlaidīgs velmēšanas materiāls ir labs mehāniskās izturības un mehāniskās īpašības, un tam piemīt augstas stiprības metināšanas īpašības. Pēc tam, kad ir pievienots poliestera auduma slānis starp diviem TPO materiālu slāņiem, tas var uzlabot tā fizikālās īpašības, uzlabot tā lūzumu izturību, izturību pret nogurumu un izturību pret caurumšanu .


Praksē TPO hidroizolācijai ir anti-novecošanās, augsta stiepes izturība, elonība, mitrā jumta konstrukcija, noplūde bez visaptverošām īpašībām, piemēram, aizsargājošs slānis, konstrukcija ir ērta, nav piesārņojuma, ir ļoti piemērota kā viegls, energoefektīvs jumta ūdensnecaurlaidīgs slānis .


TPO mitrumizturīgi velmējamie izstrādājumi tiek sadalīti atbilstoši mērķim


1. Uzlabots TPO hidroizolācijas materiāls (H): termoplastiskais poliolefīna ūdensnecaurlaidīgais materiāls, ko stiprina poliestera audums spirāles centrā.

2. Backliner TPO ūdensnecaurlaidīgs materiāls (L): termoplastiskais poliolefīns, ūdensizturīgs materiāls ar poliestera neaustu materiālu zem spoles virsmas.

3. Homogēns TPO ūdensnecaurlaidīgs materiāls (P): nav iekšējā stiprināmā materiāla vai atdalīts kompozītmateriāls no termiskās plastmasas poliolefīniem, ūdensnecaurlaidīgs materiāls.


Kopumā TPO ūdens necaurlaidīgajiem slīdošajiem materiāliem ir dažas svarīgas priekšrocības: izmantošana, ražošanas process un izmantošana, un apsveicam lietotājus ar padomu!


Saistītās ziņas
Mūsu produktu
Hidroizolācijas membrānas
Hidroizolācijas aprīkojums
Hidroizolācijas sveķi
Informācijas centrs
Mūsu vēsture
Mūsu sertifikātu
Mūsu pakalpojumu
Kontaktinformācija

No.32 Siyuan Road High Tech rūpniecības attīstības zonu, Shandong Qingdao

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Autortiesības © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Visas tiesības aizsargātas.