logo

Jaunumi

Sazinies ar mums

Qingdao Shendun Ūdensizturīgs Technology Co, Ltd

  • + 86-532-66723995

  • + 86-632-66727799

  • waterproof2017@126.com

  • waterproofmembranes.net

dalīties

Pašlīmējošā ūdensnecaurlaidīgā materiāla priekšrocības

Oct 17, 2017

Pašlīmējošā ūdenspīpes materiāla priekšrocības

 

Tā ir labāka saķere. Līmēts ūdensnecaurlaidīgs materiāls ir lielisks savienošanas spēks pie pamatnes, pat tad, ja ir daži no mazākajiem caurduršanas bojājumiem, tā var arī būt dabiska dziedēšana, jo līme līmeņu hidroizolācijas materiāli, ja tie atbilst cietajiem priekšmetiem, arī automātiski un objekts no niršanas, polimēru līmplēves hidroizolācijas materiāli, daudzi speciālisti sauc šo psihisko spēku spontāni. Turklāt tai ir arī laba ūdensizturība. Var izmantot rūpnieciskai un ūdensizturīgas jumta konstrukcijas, pagrabstāvu, rezervuāru, DAMS, tuneļu, dzelzceļa tuneļu, pajumtes, graudu depo, smaku, notekūdeņu attīrīšanas un citu ēku ūdensizturīgu projektu būvniecībai.

 

Pašlīmējošo ūdensnecaurlaidīgo materiālu priekšrocības vienā un tajā pašā nozarē ir šādas:

 

1. Pašlīmējošie ūdensnecaurlaidīgi izturīgie materiāli ir sasnieguši nulles dūmgāzu emisijas, jo izmanto līmi un karstu asfaltu. Tas arī palīdz samazināt būvniecības troksni, neizmantojot lielu aprīkojumu.


2. Vēl viena pašlīmējošā ūdensnecaurlaidīgā materiāla priekšrocība ir tā, ka to var izmantot vietās, kur nevar īstenot citas būvniecības metodes.


3. Pašlīmējošie ūdensnecaurlaidīgi materiāli, jo īpaši pašlīmējošie lentes pamatnes līmenī, un smilšu pašlīmējošās plēves ūdensnecaurlaidīgi slīdošie materiāli var palīdzēt mazināt īpašnieka bažas par karstās metināšanas spoli.


4. No līmētā ūdensnecaurlaidīgā plēves materiāla priekšrocībām bez konstrukcijas bez smaržas šāda veida spole nodrošina elastīgumu projektētājiem, kas strādā, un būvniecības aspektu, sniedz risinājumu daudziem izaicinājumiem jumta konstrukcijā.Saistītās ziņas
Mūsu produktu
Hidroizolācijas membrānas
Hidroizolācijas aprīkojums
Hidroizolācijas sveķi
Informācijas centrs
Mūsu vēsture
Mūsu sertifikātu
Mūsu pakalpojumu
Kontaktinformācija

No.32 Siyuan Road High Tech rūpniecības attīstības zonu, Shandong Qingdao

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Autortiesības © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Visas tiesības aizsargātas.